První krůčky byly velice těžké, ale stálo to za to...techniku gelových nehtů jsme vypracovali snad doufejme k dokonalosti, ikdyž člověk se samozřejmě stále učí...a to je dobře
Doufáme , že nyní máme řadu spokojených zákaznic , které se budou doufejme rozšiřovat a rozrůstat se ve spoustu krásných , sebevědomých a spokojených žen..:-)
Doufejme že růžová...:-)

Mineral Glow

Kosmetika Mineral Glow je nový druh kosmetiky, který se od běžných výrobků na našem trhu odlišuje především složením a revoluční výrobní technologií. Je vyrobena z čistých minerálů, rozemletých na prach a to způsobuje její vynikajicí vlastnosti, jako je přilnavost k pleti bez ucpání porů, lehkost a prodyšnost a v neposlední řadě také vysoká krycí schopnost. Pudry neobsahují žádné přísady jako mastek, olej, barviva nebo aromata a proto nevyvolává alergické reakce (také díky intaktnosti minerálů), nevysychají a nerozmazávají se. Mineral Glow umožní vaší pleti dýchat a dodá jí přirozený rozjasněný vzhled. Vyrobeno pro vysoce sensitivní a náročnou pleť. Jedná se o 100% pigment, použitelný v mnoha kosmetických odvětvích.

Pudry mají vynikajicí krycí schopnosti avšak neucpávají póry a umožnují volně dýchat. Schopnost minerálů přilnout k pleti je tak velká, že make up takřka nepotřebuje další úpravy během dne. A díky jejich voděodolnosti se nalíčení nesmyje a nenaruší ani při dešti, cvičení a podobně.
Tento výrobek má sluneční ochranu před zářením UVA a UVB s ochranným faktorem č.20, ověřeným FDA (americká drogisticko-potravinářská inspekce)
Non-comedogenický (neucpává póry). Neobsahuje maziva, silikony, ani vosky.
Hypoalergenní. Minerály jsou inertní, bez aktivity (nevytváří prostředí pro bakterie)
Protizánětlivé, pomáhají zklidnit podrážděnou pokožku.
Voděodolné. Vydrží po celý den.

Zakrytí zarudlé pokožky způsobené růžovkou nebo chemickými ošetřeními a laserovými procedurami.
Neobsahuje mastek, rýžové pudry, kukuřičnou mouku nebo škroby.
Neobsahuje živočišné složky a není testován na zvířatech.

Kosmetiku samozřejmě můžete přijít vyzkoušet i objednat přímo k nám do salonu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one