První krůčky byly velice těžké, ale stálo to za to...techniku gelových nehtů jsme vypracovali snad doufejme k dokonalosti, ikdyž člověk se samozřejmě stále učí...a to je dobře
Doufáme , že nyní máme řadu spokojených zákaznic , které se budou doufejme rozšiřovat a rozrůstat se ve spoustu krásných , sebevědomých a spokojených žen..:-)
Doufejme že růžová...:-)
Katka - svatba 1.8 2011 15:26:27
Hrozně moc děkuji za vytvoření přenádherného svatebního účesu, dokonalého líčení a zdobení nehtů.V samotný svatební den byly snad nervóznější než já. Práce měla neskutečné ohlasy! Prostě nádhera!

Michaela - 31.7 2011 22:48:13
Chci poděkovat děvčatům za vstřícnost, časovou přizpůsobivost, bezva prostředí a pokec a hlavně za profesionální výsledek!!! Jen tak dál. Všem doporučuji jak modeláž nehtů, nový účes i líčení. Vážně velká spokojenost.

Hahka - 20.7 2011 18:30:21
Tento salon doporučuji všem kvalitní služby bezva atmosfera jako když jste doma,a um paní Lenky ohledně nehtu je prostě bez konkurence .Do salonu chodím už více jak rok a už bych jinam nešla.Taže kdo chcete pěkné drápky tak jedině do Restart salonku.A paní Lence a Adélce přeji plno spokojených zákaznic.Prostě doporučuji za bezva cenu super LUXUS SLUŽBY jste šikulky.

Marcela - luxus 11.5 2011 16:37:55
Zdravím:-)Po využití slevového kupónu,jsem se stala domácí zákaznicí!Sympatická slečna Adélka kadeřnice má šikovné ručičky a nápady ohledně proměny a mimochodem,dostane Vás i z pochmurné nálady,za což jí velmi děkuji:-)))Jinak masáž hlavy-luxus:-)))Co se prostředí týká-zbožňuju to domácí a to tady na mě dýchá ze všech stran-miluju barvy!!!Po shlédnutí nehtového umu paní Lenky u tamější zákaznice-se kterou si opravdu zjevně vyhrála- jsem neodolala a jsem už také objednaná a těšim se na nové drápky!!!Dámy klobouk dolů-jste šikulky a v dnešní době za opravdu příznivé ceny:-))Díky...

Martina - Velká spokojenost 19.4 2011 21:50:39
Byla jsem zde poprvé, využila jsem slevový kupon na kadeřnické služby, stříhání a zábal vlasů, nakonec jsme se s Adélou domluvily na super melíru a byla z toho naprostá změna, která mě rozzářila. Rozhodně doporučuji, má dobré nápady a úžasně masíruje hlavu při mytí vlasů. Příští návštěva kadeřníka bude 100% tady a zkusím k tomu i nehty, protože je tu vlídná atmosféra a bylo mi zde dobře.

Petra - doporučení 26.3 2011 9:48:14
Musím se připojit k diskuzi. Do salonu chodím více jak rok a nikdy jsem neměla, tak krásné nehty. Pracuji v obchodě a vždycky si na mě Lenka najde čas a přizpůsobí se mým možnostem. Chodím si k ní i odpočinout,většinu času strávíme v příjemné atmosféře a se smíchem. A co je nejdůležitější, ještě se mi nikdy nepovedlo nehet ulomit, vypadají krásně a za super cenu. Vřele doporučuji. :-D

L.Š - absolutní spokojenost 15.3 2011 10:22:39
Do salonu restart chodím již víc než 2roky na vlasy i nechty. Protože pracuju ve finančníctví na postu ředitelky, tak je můj image velice důležitý a proto si nemůžu dovolit špatný střih nebo ošklivé nechty. V Restartu je kvalita vždy zaručena a navíc tam dostanu luxusní masáž hlavy u mytí vlasů, dobré kafe a hodně pozitivní energie. V mém hektickém životě je návštěva Vašeho salonu příjemným zážitkem kde načerpám sílu, odreaguju se a vždy odcházím mnohem krásnější :-). doporučuju všem co mají rádi luxus za rozumnou cenu a v rodinné atmosféře.

Andy - proměna 21.2 2011 23:16:28
Šla jsem k Leničce na kosmetiku a k Adélce na vlásky a musím říct,že mě večer na plese skoro nikdo nepoznal :) jsem nadšená!

Ivana - Doporučuji všem 24.1 2011 15:29:07
Salon doporučuji všem! Jsem velice spokojená, Lenka má super nápady a profi přístup.Odcházím vždy odpočatá a nehty mi každý chválí.:-)

Iva - Doporučuji!!! 17.1 2011 19:24:50
K Lence na nehty chodím už skoro čtyři roky a jsem velice spokojená, pokaždé spolu vymyslíme nějakou novinku a to mě na tom baví! Všem vřele doporučuji výbornou manikérku, se kterou si vždy příjemně popovídáte a výbornou kvalitu nehtíků!

Radka - Nejhezčí nehty z mého okolí 15.1 2011 10:11:57
Leni, nehty od tebe jsou profi, velmi kvalitní a s originálními nápady:-)Po deseti letech jsem přešla od své kadeřnice k Adélce a mohu říct, že jsem moc spokojená. V salonu Restart jsou velmi dobré ceny...:-)))

Andrea Lipertová - Nikam jinam nepudu :) 11.1 2011 22:07:41
Chodím k Lence na nehty už dva roky. Za tu dobu jsem se při úpravě nehtíků nikdy nenudila a vždy jsem odcházela odpočatá, usměvavá a s krásnými nehty, kterých si u muži všimnou :)

Renáta Králová (tel. 774893890) - DOPORUČUJI!!! 4.1 2011 20:50:58
Salon moc doporučuji! Jsem velmi spokojená jak s manikérkou, tak s kadeřnicí. Poskytují zde opravdu kvalitní služby za přijatelné ceny. Kromě výborných služeb bych vyzdvihla ochotu vždy vyjít vstříc. Po dvou hodinách strávených v milé společnosti odsud odcházím vždy trochu krásnější... :-)

Mirka - Doporučuju! 10.12 2010 0:28:00
Leni, chci Ti poděkovat za skvělou práci, moderní nápady a hlavně ochotu, když je třeba přijít na poslední chvíli. Všem doporučuju! Opravdu kvalitní a krásné nehty;-)

Janice - 9.12 2010 19:13:51
Díky Salonu Restart jsem moc spokojená se svými vlasy a střih je naprosto skvělý! V salonu jsou velmi ochotní a milí. Dokonce jsem měla možnost vzkoušet skvělou kosmetiku Mineral Glow a hned jsem si ji musela objednat. :)

- Vlasy + nehty 7.12 2010 20:10:29
Mám krásné prodloužené vlasy, jsou jako moje nikdo by to nepoznal. Vlasy krásné a kvalitní. Nehty taky vždy krásné , nápadité a kvalitní. Super
Přidáváme pár referencí ze starších stránek..děkujeme
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one